CZARODZIEJKI ZNOWU CZARUJĄ

CZARODZIEJKI ZNOWU CZARUJĄ

W dniu 28.03.2019 r. odbył się Finał Województwa świętokrzyskiego XIX edycji turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” . Zawody zostały rozegrane w Nowinach koło Kielc. Po wygraniu eliminacji powiatowych nasze dziewczęta reprezentowały powiat sandomierski w tym finale, w którym wzięły udział najlepsze drużyny w naszym województwie. Na tym poziomie rozgrywek już nie było przypadkowych drużyn. Nasza drużyna Czarodziejki Klimontów w kategorii wiekowej U- 8 dzielnie reprezentowała naszą szkołę. Dziewczęta zachwycały swoją grą i zaangażowaniem w rozgrywkach. W kolejnych meczach ogrywały swoje rówieśniczki z innych powiatów. W finale wygrały z drużyną dziewczynek z Bielin 4:0 i przypieczętowały tytuł Mistrzyń Województwa w kategorii U- 8. Trener dziewczynek jest dumny z postawy swoich zawodniczek, zaangażowania w grze i przestrzegania zasad fair play. Dziewczynki przy tym świetnie się bawiły, w nagrodę były często fotografowane przez głównego fotografa turnieju. Nikola Irena Kosior wygrała w kategorii: Dziewczyna z najdłuższymi włosami (50 centymetrów długości). Na pochwałę zasługują również mamy zawodniczek, które bardzo głośno dopingowały swoje pociechy co nie umknęło uwadze prowadzącego, który nazwał je ” Supermamami”.

Była również z nami wychowawczyni dziewczynek, która mocno trzymała kciuki i pięknie dopingowała swoje dzieci.

1. Gabriela Kołacz- kapitan
2. Amelia Nowaczek- z-ca Kapitana
3. Wiktoria Hajduk
4. Magdalena Król
5. Wiktoria Chrzelest
6. Małgorzata Sikora
7. Amelia Mucha
8. Nikola Irena Kosior