DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 11.10.2019 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jerzego Ossolińskiego w Klimontowie przy ul. Zysmana odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej. Przedstawienie przygotowali uczniowie klas siódmych szkoły podstawowej i uczniowie klas pierwszych liceum ogólnokształcącego. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Każdy z nauczycieli otrzymał słodki upominek. Na zakończenie Akademii głoś zabrała p. Dyrektor Barbara Bilska, która mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

Dnia 16 października 2019 roku odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Część artystyczną, przygotowaną pod kierunkiem wychowawców, zaprezentowali uczniowie klasy Va i Vb. Ten wyjątkowy dzień młodzi artyści uświetnili słowem i piosenką, wyrażając swoją wdzięczność dla nauczycieli za poświęcenie i troskę.

Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły Pani Elżbieta Czajkowska, która podziękowała nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za wysiłek, jaki wkładają w swoją codzienną pracę oraz życzyła zdrowia, pomyślności i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Nauczyciele wyróżniający się swoją pracą otrzymali nagrody: Wójta i Dyrektora szkoły. Wiele ciepłych słów i życzeń padło także ze strony Wójta Gminy Klimontów Pana Marka Goździewskiego.

Dnia 11.10.2019 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. św. Urszuli Ledóchowskiej oraz Publicznej Szkole Podstawowej im. Jerzego Ossolińskiego przy ul. Zysmana odbyła się akademia  z okazji  Dnia Edukacji Narodowej. Przedstawienie przygotowali uczniowie klas siódmych szkoły podstawowej i uczniowie klas pierwszych liceum ogólnokształcącego. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Każdy z nauczycieli otrzymał słodki upominek. Na zakończenie Akademii głoś zabrała p. Dyrektor Barbara Bilska, która mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.