POWIATOWY SZKOLNY TURNIEJ ONLINE # WIKTORIA 1920

22 września odbył się Powiatowy Szkolny Turniej Online #wiktoria 1920. Turniej skierowany był do szkół podstawowych w powiecie sandomierskim i odbywał się w ramach projektu „Nasza Wiktoria” Programu Dotacyjnego  „Koalicje dla Niepodległej”. Organizatorami turnieju byli: Powiat Sandomierski oraz Gminny Ośrodek Kultury w Samborcu dysponujący licencją umożliwiającą tworzenie rozgrywek mobilnych w aplikacji Action Track.

Publiczną Szkołę Podstawową im. Jerzego Ossolińskiego w Klimontowie reprezentowali uczniowie w kategorii klas VII –VIII i była to drużyna o nazwie Omnibusy1, którą reprezentowali:

  • Śledź Bartosz -klasa 8b
  • Kacper Miłek – klasa 7a
  • Hubert Trojanowski – klasa 7b
  • Filip Dziorek- klasa 7b

Uczniowie rozwiązywali zadania w formie zadań zamkniętych, zagadek, rebusów ale mieli też wykonać prace plastyczne, ułożyć żurawiejkę czyli dwuwierszowy tekst o drużynie, a wszystko w określonym czasie. Opiekunem drużyny była p. Barbara Bień.

16 października w Samborcu  odbyło się zakończenie projektu i rozdanie nagród. Mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów nagrodę i dyplom odebrała osobiście p. Barbara Bień – opiekun drużyny.