MIĘDZYNARODOWA LEKCJA JĘZYKA ANGIELSKIEGO JEST COOL

W ubiegłym roku prawie 4000 uczniów z 30 krajów wzięło udział w zajęciach na żywo Pearson i BBC. Są to lekcje online prowadzone dla uczniów na całym świecie. Lekcje oparte są na materiałach Pearson i materiałach wideo z BBC. Dają możliwość interakcji w języku angielskim z ludźmi z całego świata. Zajęcia na żywo Pearson i BBC są przeznaczone dla uczniów w wieku od 9 do 19 lat i ich nauczycieli.

Kiedy uczniowie wejdą do swojej międzynarodowej klasy, zobaczą angielski w akcji, będą mieli ekscytującą okazję do komunikowania się z innymi uczniami na całym świecie i ćwiczenia angielskiego. Z pewnością będzie to niezapomniane doświadczenie edukacyjne.

Pani Anna Kubik ze swoimi uczniami, z którymi w tym roku prowadzi zajęcia on-line umówiła się na jedną z takich lekcji. We wtorkowe popołudnie spotkaliśmy się wszyscy z Angielką. Opowiadaliśmy o wynalazkach, poznaliśmy nowe słownictwo. Lekcja była bardzo dynamiczna, ale z pomocą Pani Ani daliśmy radę.

Owocem naszej lekcji były piękne plakaty w języku angielskim. Teraz wiemy, że nauka przez zabawę to bardzo fajny pomysł na poznanie języka obcego!