KONKURS FOTOGRAFICZNY „WIOSNA W OBIEKTYWIE UCZNIA”

To drugi konkurs fotograficzny organizowany w tym roku szkolnym przez wychowawcę świetlicy Panią Monikę Cichoń. Tym razem motywem przewodnim była Wiosna i jej pierwsze oznaki. Konkurs był skierowany do uczniów klas 7 i 8. Celem konkursu było: rozwijanie zainteresowań fotografią, uwrażliwianie na piękno otaczającego nas świata oraz propagowanie walorów przyrodniczych regionu, w którym żyjemy. Każdy uczeń mógł przysłać jedno zdjęcie zrobione telefonem lub aparatem fotograficznym. Do konkursu przystąpiło 12 uczniów.

 1. Aleksandra Polit kl. 7a
 2. Aleksandra Zimnicka kl. 7a
 3. Bartosz Goździewski kl. 8b
 4. Dagmara Szczepanowska kl. 8b
 5. Dominika Madejska kl. 7a
 6. Klaudia Duda kl. 7c
 7. Michał Jakubczyk kl. 7a
 8. Oliwia Bryła kl. 8b
 9. Patrycja Piętka kl. 8b
 10. Patryk Michalski kl. 7a
 11. Patryk Pająk kl. 7a
 12. Rafał Czerwiec kl. 7d

Uczniowie za udział w konkursie otrzymają pozytywne wpisy do dziennika, a autor najładniejszego zdjęcia – nagrodę rzeczową. Zwycięzca, tak jak w poprzednim konkursie zimowym, zostanie wyłoniony w drodze głosowania. W głosowaniu będą brali udział nauczyciele szkoły podstawowej i liceum oraz uczniowie LO. Po zakończeniu głosowania zostaną opublikowane wyniki.

Uczniowie klasy 7a za liczny udział w konkursie zdobywają dla swojej klasy 10 pkt. do konkursu „Klasa na szóstkę”. Uczniowie klasy 8b – 8 pkt, a uczniowie klasy 7c i 7d po 3 pkt.

Gratulujemy!

Skip to content