Apel z okazji Dnia Kobiet

Dnia 8 marca w PSP im. J. Ossolińskiego w Klimontowie odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Kobiet, na którym klasa IV b przedstawiła program artystyczny przygotowany pod kierunkiem Pana Pawła Saniawy. Dekorację tematyczną, stanowiącą oprawę apelu przygotowała Pani Monika Zieja.

W trakcie występów uczniowie wykazali się talentem komediowym odgrywając humorystyczne scenki, które przedstawiały relacje pomiędzy kobietami i mężczyznami. Całość urozmaiciły piosenki przygotowane i zaśpiewane przez Blankę Czernek, chłopców z klasy IV b i IV c oraz dziewczynek z klasy IV a. Kulminacyjnym punktem programu była randka w ciemno w wykonaniu klasy IV b. Na zakończenie męska część naszej społeczności szkolnej przekazała bukiet kwiatów na ręce Pani Dyrektor Elżbiety Czajkowskiej oraz życzenia dla wszystkich Pań. Tradycyjnie zaśpiewano Sto lat dla wszystkich Pań.

Po zakończeniu apelu w klasach również nie zabrakło kwiatów i słodkich upominków dla Pań i Dziewczynek.

Dziękujemy za przygotowanie i dostarczenie dużej dawki humoru.

W trakcie apelu wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości (nagłośnienie, mikrofony, aparat fotograficzny oraz kamera).

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów występów naszych uczniów z klas czwartych, którzy wykazali się talentami wokalnymi, tanecznymi oraz aktorskimi.

Skip to content