MISTRZOSTWA POWIATU SANDOMIERSKIEGOW NARCIARSTWIE ALPEJSKIM O PUCHAR STAROSTY SANDOMIERSKIEGO

MISTRZOSTWA POWIATU SANDOMIERSKIEGOW NARCIARSTWIE ALPEJSKIM O PUCHAR STAROSTY SANDOMIERSKIEGO

25 lutego 2019 r.

Dnia 25 lutego 2019 r. uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach powiatu sandomierskiego  w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Starosty Sandomierskiego. Zawody odbyły się na stoku w Konarach. W zawodach uczestniczyło ogółem 67 zawodników ze szkół podstawowych z powiatu sandomierskiego. Uczestniczyły takie szkoły jak: PSP Klimontów, SP Niedźwice, SP NR 1 w Sandomierzu, SP Wilczyce, SP Ossolin, SP Obrazów. Zawody były rozgrywane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-4 chłopcy oddzielnie dziewczęta i klasy 5-8 chłopcy i oddzielnie dziewczęta. Naszą szkołę reprezentowało 15  uczniów w składzie: Michalina Czarnecka, Lena Szymczak, Maja Zimnicka,  Filip Wójcik, Ignacy Pawłowski, Kacper Nowakowski,  Filip Dziorek, Hubert Trojanowski,  Aleksandra Zimnicka, Bartosz Widanka, Michał Paprocki, Filip Lipiński, Adam Kilarski, Oliwia Bryła oraz Natalia Bryła. Opiekunami naszej szkoły byli: Zdzisław Nowakowski, Dywan Krzysztof i Paweł Saniawa. Zawody polegały na jak najszybszym zjeździe slalomem pomiędzy tyczkami pokonując całą trasę w jak najkrótszym czasie. Organizatorem wyjazdu był wójt gminy Klimontów Pan Marek Goździewski oraz dyrektor PSP w Klimontowie. Wójtowi gminy Klimontów serdecznie dziękujemy za dowóz wszystkich uczniów na stok w Konarach oraz wypożyczenie sprzętu narciarskiego.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom udziału w Mistrzostwach powiatu sandomierskiego w Narciarstwie Alpejskim.