HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

VI MIEJSCE W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

Dnia 25 listopada 2018 r. uczennice z klasy sportowej PSP w Klimontowie i UKS Orlik Klimontów wzięły udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Juniorek Młodszych  w Ostrowcu Świętokrzyskim na hali MOSIR  zajmując VI miejsce. Turniej rozgrywany był systemem: „każdy z każdym”. W turnieju rywalizowały drużyny z województwa  świętokrzyskiego  takie jak: KP KSZO OSTROWIEC, KSP KIELCE, ESKA SKARŻYSKO, HETMANKI WŁOSZCZOWA,  WISŁA NOWY KORCZYN. Nasza drużyna  była najmłodszą drużyną w  turnieju,   nie ustępując starszym dziewczętom godnie reprezentowała  naszą szkołę oraz gminę. Organizatorami wyjazdu byli wójt gminy Klimontów Pan Marek Goździewski  oraz dyrektor PSP w Klimontowie.

Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów