KOLEJNE MISTRZOSTWO POWIATU SANDOMIERSKIEGO

Dnia 25 października 2018 roku uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jerzego Ossolińskiego w Klimontowie uczestniczyli w rozgrywkach Powiatu Sandomierskiego XIX Turnieju „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, który odbył się na hali sportowej w Wilczycach. Z naszej szkoły w turnieju wzięło udział 3 drużyny chłopców w kategorii U -10. Nasi zawodnicy wzięli przykład ze starszych chłopców, którzy dzień wcześniej zwyciężyli turniej w Sandomierzu i nie będąc gorszymi od nich również w wielkim stylu wywalczyli pierwsze miejsce dla Klimontowa, na dodatek nie przegrywając żadnego meczu.

Uczniowie PSP w Klimontowie zajęli I miejsce pokonując wszystkie drużyny w powiecie sandomierskim i tym samym awansowali do finałów wojewódzkich, które odbędą się na wiosnę w Kielcach. Opiekunami i trenerami drużyn byli Krzysztof Dywan i Paweł Saniawa.