EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH 2018

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH 2018

W miesiącu wrześniu I grupa klasy 6a wraz z nauczycielem języka angielskiego mgr Anną Kubik zorganizowała EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH 2018. Z tej okazji uczennice zadawały przygotowane wcześniej kotyliony a wszystko nadzorowali żołnierze gwardii królewskiej /przebrani za gwardzistów uczniowie klasy 6a/. Następnie grupa przeszła do przedszkola i odwiedzała klasy i pracowników budynku naszej szkoły. Wszyscy łącznie z rodzicami, którzy odwiedzili nasza szkołę z zainteresowaniem i ogromną ciekawością odpowiadali na pytania dotyczące Wielkiej Brytanii i nie tylko. W nagrodę za prawidłową odpowiedz otrzymywali kotylion. Uczniowie naszej szkoły byli bardzo zdziwieni, że w budynku pojawili się angielscy żołnierze w wielkich futrzanych czapach. Radości i zabawie nie było końca. Teraz wiemy, że warto zorganizować w szkole taki dzień a poznawanie języka angielskiego to nie tylko nauka ale też świetna zabawa.