Międzyszkolny Turniej w Unihokeja

Międzyszkolny Turniej w Unihokeja

26.04.2018 r.

Dnia 26.04.2018 r. w PSP w Niedźwicach odbył się Międzyszkolny Turniej w Unihokeja dla dzieci z rocznika 2007 i młodszych. Uczestniczyło w nich dziesięć zespołów dziewcząt i chłopców z powiatu sandomierskiego. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt i chłopców.

Dziewczęta rywalizowały w systemie rozgrywek „każdy z każdym”. Po rozegraniu wszystkich meczy nasza drużyna miała tę samą liczbę wygranych meczy co drużyna z Niedźwic, ale w sumie o jedną zdobytą  w spotkaniach bramkę mniej, dlatego ostatecznie dziewczynki zajęły II miejsce.

Skład dziewcząt: Kornelia Dudek (napastnik), Aleksandra Polit (napastnik), Wiktoria Gawlik (napastnik), Aleksandra Zimnicka (obrońca), Melania Dziorek (obrońca), Maria Kwiecień (obrońca), Martyna Myga (obrońca), Dominika Madejska (bramkarz), Dagmara Szczepanowska (bramkarz).

Chłopcy rywalizowali w systemie pucharowym. Po fazie eliminacyjnej zajmowali II miejsce, co dało im przepustkę do walki o strefę medalową w półfinałach. Walka o Finał była bardzo wyrównana i zacięta. Ostatecznie chłopcy zostali pokonani 3:2. W walce o III miejsce, po bardzo dobrym meczu, przegrali 1:0 zajmując ostatecznie miejsce IV.

Skład chłopców: Olaf Gorycki (napastnik), Dawid Ura (napastnik), Michał Jakubczyk (napastnik), Jan Szmuc (obrońca), Ksawier Uchański (obrońca), Filip Baran (obrońca), Dominik Polit (bramkarz).

Oba turnieje przyniosły wiele wrażeń, emocji i sportowej rywalizacji. Trener Cezary Pyszczek dziękuję za zaangażowanie, zachęca do dalszej pracy i życzy dalszych sukcesów swoim podopiecznym.