Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku (2)

Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku (2)

26 kwietnia 2018r.

Dnia 26.04.2018r. odbył się Finał Województwa  świętokrzyskiego XVIII edycji turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Zawody zostały rozegrane w Ćmińsku. Po wygraniu eliminacji powiatowych nasze dziewczęta reprezentowały powiat sandomierski w tym finale, w którym wzięły udział najlepsze drużyny w naszym województwie. Na tym poziomie rozgrywek już nie było przypadkowych drużyn. Nasza drużyna Czarodziejki Klimontów w kategorii wiekowej U- 8 dzielnie reprezentowała naszą szkołę. Dziewczęta zachwycały swoją grą i zaangażowaniem w rozgrywkach. W eliminacjach wygrały swoją grupę. W półfinałach dziewczęta wyeliminowały drużynę Biedronki Bukowa. I stało się jasne, że zagrają w wielkim finale. Dziewczęta walczyły dzielnie. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. O wszystkim musiały rozstrzygnąć rzuty karne. Nasze dziewczęta przegrały w nich 2:1 i   zostały wicemistrzyniami województwa świętokrzyskiego.  Trener dziewczynek Cezary Pyszczek jest dumny z postawy swoich zawodniczek, zaangażowania w grze i przestrzegania zasad fair play. Obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach, będziemy ciężko trenować, godnie i z sukcesami reprezentować naszą szkołę.

Skład drużyny:

1. Magdalena Irek (napastnik) – KAPITAN,
2. Julia Kilarska (bramkarz),
3. Lena Mroczek (napastnik),
4. Maria Pacholczak (obrońca),
5. Oliwia Piętka (napastnik),
6. Magdalena Zybała (obrońca),
7. Maja Nowakowska (obrońca),
8. Maja Zimnicka (napastnik),
9. Lena Pyszczek (obrońca),
10. Oliwia Bernyś (obrońca).