Finał Świętokrzyskich Igrzysk w Narciarstwie Alpejskim

Finał Świętokrzyskich Igrzysk w Narciarstwie Alpejskim

2 marca 2018  r.

Dnia 2 marca 2018 r. uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Finale Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie Alpejskim pod patronatem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego. Naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów w składzie: Michalina Czarnecka, Oliwia Szemraj, Maciej Wójcik, Ignacy Pawłowski, Kacper Nowakowski,  Filip Dziorek, Hubert Trojanowski,  Aleksandra Zimnicka, Jakub Ciach oraz Jan Gasparski. W igrzyskach wystartowało ponad 130 zawodników z całego województwa.  Zawody polegały na jak najszybszym zjeździe slalomem pomiędzy tyczkami. Najlepsze miejsca i czasy naszych uczniów: Jakub Ciach VI – 39s,  Aleksandra  Zimnicka  VII – 42s, Maciej Wójcik VII -49s.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom udziału w Świętokrzyskich  Igrzyskach w Narciarstwie Alpejskim oraz życzymy dalszych sukcesów.