Czerwiec 2016' - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jerzego Ossolińskiego w Klimontowie

Przejdź do treści

Menu główne:

Czerwiec 2016'

Aktualności

24 czerwca 2016 r.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Uroczyste zakończenie zajęć szkolnych w roku szkolnym 2015/2016 tradycyjnie odbyło się w pięknie udekorowanej sali. Po artystycznej części uroczystości, którą wykonali uczniowie klas trzecich, rozdaniu świadectw z wyróżnieniem i nagród, Pani Dyrektor Elżbieta Czajkowska przekazała zebranym gratulacje i życzenia, a obok swoich i te, które otrzymaliśmy od przedstawicieli różnych instytucji, m. in.: Wójta Gminy Klimontów Marka Goździewskiego, Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty Kazimierza Mądzika, Prezesa KRUS Jacka Dubińskiego, Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka.

20 czerwca 2016 r.
Pożegnanie szóstoklasistów

Dziś uczniowie klas szóstych wraz z wychowawcami i rodzicami urządzili w szkolnym ogródku spotkanie podsumowujące wspólpracę oraz w nieoficjalny sposób wspominali wszystkie ważniejsze wydarzenia z życia klas na przełomie trzech lat. Spotkanie było takze okazją do omówienia zajęć Zielonej Szkoły w Jarosławcu w dniach 8-14 maja 2016. Uczestnicy otrzymali od opiekunów dokumentację fotograficzną pobytu nad morzem na płytkach CD.
Rodzice przygotowali  poczęstunek- kiełbaski z grilla. Wszyscy bawili się świetnie i pogoda też na ten moment zaczekała z ulewą.


16 czerwca 2016 r.
Miniolimpiada

W czwartek dnia 16.06.2016 r. na Stadionie LKS Klimontowianka odbyła się Miniolimpiada oraz Bieg Najdłuższą Aleją Kasztanowców w Europie o Puchar Mieszka I w 1050 Rocznicę przyjęcia chrztu przez Polskę oraz w X Rocznicę Klimontowskiego Biegu Integracyjnego.
Cele imprezy to: popularyzacja biegów jako naturalne formy spędzania wolnego czasu, uczczenie 1050 rocznicy przyjęcia chrztu przez Polskę, zapoznanie z najpiękniejszymi widokami krajobrazowymi gminy Klimontów, promowanie zdrowego stylu życia, promowanie ochrony niszczejących kasztanowców.
W zawodach wzięli udział także uczniowie z naszej szkoły. Olimpiadę otworzył Zastępca Wójta Gminy Klimontów Edward Przytuła.
Laureaci biegów, którzy otrzymali pamiątkowe statuetki: Kornelia Dudek, Piotr Dziurzyński, Wiktoria Żmudzińska.
Wszystkim zawodnikom pamiątkowe medale wręczyli: Pani Dyrektor Elżbieta Czajkowska oraz Wójt Gminy Klimontów Marek Goździewski.
Imprezę zakończyła kurtyna wodna wykonana przez Strażaków z OSP Klimontów.


1 czerwca 2016 r.
Udział w Happeningu "Bezpieczna Szkoła"
Wyniki k
onkurs dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły”
W kategorii wiekowej I-III szkoła podstawowa
II miejsce
- Ignacy Pawłowski
W kategorii wiekowej  IV-VI Szkoła Podstawowa

II miejsce
- Dawid Bach
III miejsce
- Magdalena Foch

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego